|

Hotel SITNO ***

Vyhne č. 103
966 02 Vyhne

Tel.:

  0911 034 007

Email:

 svadba@hotelsitno.sk

Web:

 www.hotelsitno.sk/svadba.html

Kontaktná osoba:

Jana Perečková

Otváracie hodiny:


Poskytované služby:

Hotel SITNO a jeho okolie s čarokrásnou prírodou okúzlia nielen Vás, ale aj Vašich hostí a Váš veľký deň sa pre všetkých stane nezabudnuteľným zážitkom.
Ponúkame Vám viaceré priestory s kapacitou do 180 osôb na usporiadanie svadobnej hostiny (kongresová sála s panoramatickým oknom a nádherným výhľadom, reštaurácia s terasou, exteriérové priestory) so sedením podľa Vášho želania, či s garden party v hotelovom areáli.
V interiéri a exteriéri nášho hotela je možné zrealizovať aj civilný sobášny obrad. V interiéri hotela je možné obrat uskutočniť v niektorej z konferenčných sál podľa Vášho zváženia. V exteriéri hotela je možné obrat uskutočniť pri hotelovom altánku, prípadne v party stane (stan je potrebné zabezpečiť externe).

 

repre2


Dekoráciu a kvetinovú výzdobu svadobného obradu alebo svadobnej hostiny Vám zabezpečíme cez externých dodávateľov, resp. Vám poskytneme kontakt na nich, aby ste si priamo s nimi mohli prejsť Vaše predstavy a požiadavky (napr. slavobrána, červený koberec, živé kvety...) V kongresovej sále je súčasťou miestnosti aj tanečný parket, v reštaurácii A lá Carte je tanečný parket potrebné zabezpečiť externe. V prípade záujmu o sedenie pri okrúhlych stoloch je potrebné stoly prenajať od ďalšieho dodávateľa.
 
Pri organizovaní svadobnej hostiny požadujeme od klientov minimálnu konzumáciu 30 EUR / osoba. Od tejto sumy Vám poskytneme viaceré návrhy svadobného menu, ktoré štandardne zahŕňa:

  • Slávnostné menu: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo a dezert (spoločné pre všetkých svadobných hostí, roznášané). V prípade záujmu je možné doobjednať aj vegetariánske menu a menu pre deti. Rešpektujeme diétu aj bezlepkovú diétu.
  • Teplý a studený bufet (podávaný neskôr, cca od 21:00)

Ako súčasť studeného bufetu ponúkame mladomanželom a ostatným svadobným hosťom sladkú čokoládovú fontánu, ako súčasť teplého bufetu môžeme odporučiť napr. pečené prasiatko. Pri zostavovaní svadobného menu vždy radi privítame Vaše návrhy a prispôsobíme sa Vašim chutiam.

 

repre1


Torty a zákusky si môžete objednať u nás, alebo si ich môžete zabezpečiť od vlastných cukrárov. Po splnení minimálnej konzumácie je možné priniesť si vlastný sortiment alkoholických či nealkoholických nápojov, vínko, ovocie, slané pečivo a iné. Pre mladomanželov máme pripravený business apartmán ako svadobný dar od Hotela SITNO. 


Parkovanie pre svadobných hostí je grátis.


Snahou celého kolektívu Hotela Sitno je, aby Vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa jednoducho nezabúda, preto Vám odporúčame, v prípade záujmu, dohodnúť si termín s naším manažérom pre svadobné hostiny a osobne nás navštíviť.Hotel SITNO *** na Facebooku

facebook_ikona_mala

Fotogaléria spoločnosti

121101123456789

Vyhľadávanie

nedeľa, 25. februára 2024
meniny má Frederik, Frederika

Prihlásenie

Meno
Heslo
 
Prihlás sa
Zabudol som heslo >>  
  • iconhttps://www.google.com/accounts/o8/id
  • iconhttps://graph.facebook.com/oauth
  • iconhttp://username.blogspot.com/
  • iconhttp://www.flickr.com/services/oauth

nevesta.sk - všetko, čo nevesta potrebuje, je teraz na webe ® je registrovaná ochranná známka • ISSN 1338-1245 • Copyright © 2008-2021 •
Prevádzkovateľ portálu: Marketing Web Management, s.r.o. Všetky práva vyhradené • Developed by ©WEBASE • Obsah portálu nevesta.sk je chránený autorským zákonom.
Prepis, šírenie, a/alebo ďalšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchadzajúceho súhlasu zakázané • Všeobecné pravidlá portálu
Ako sa zúčastniť Foto dňa?Ako sa pridať na Handmade svadba?Ako sa pridať na Vizáž dňa?