Ako sme fotili svadobné šaty Josef Klír by nevesta.sk

Sála z nich romantika, ktorú návrhár vniesol do objemnej volánovej sukne, a extravagancia, ktorá plynie z kombinácie farieb - champagne a netradičnej tyrkysovej. Ako čerešnička na torte pôsobí typicky klírovský korzet, ktorý zo súťažných svadobných šiat robí vysnívaný artikel desiatok neviest. A ako sa nám tento originálny kúsok fotil?
2_blog_klir_titulka

Fantasticky!

Veď s takýmto obsadením bodaj by nie :)

Naša obľúbená modelka Katka s Jankom Koleníkom tvorili v jeden večer krásny pár. Avšak, aby vznikla táto foto, chcelo to pár hodín na prípravu :)

 

2_blog_klir_1

 

Vizážista a hairstylista Boris Bordács tentoraz pre Katku vymyslel úžasný extravagantný účes - mohutný dlhokánsky cop! A k tomu samozrejme, výrazné líčenie. V tieňoch nesmela chýbať tyrkysová, aby sme skompaktnili celkový dojem. 

 

2_blog_kolaz_2

 

A tu už je Katka v plnej kráse :) na terase Prezidentského apartánu v Kempinski, ktorý farebne dokonale ladil so šatami. 

 

2_blog_klir_11

 

A ako sa Katka v šatách cítila? "Wou, ako princezná! A ten korzet! Sedí mi ako uliaty."

 

2_blog_kolaz_3

 

Posledné foto pri zapadajúcom slniečku...

 

2_blog_kolaz_1

 

zakulisie_4_cislo_1

 

S večerom zavítal do apartmánu náš vychytený ženích :)

 

2_blog_kolaz_4

 

A v týchto dverách vznikla titulka :) Napriek veľkej sukni sa do nich Katka bez problémov "zmestila" :) V sukni totiž nie sú použité žiadne obruče alebo kruhy. Spodnička ju ušitá z tylu a ďalších materiálov, ktoré držia tvar sukne aj bez týchto nepohodlných pomôcok. "Navyše celé šaty sú ušité z taftu v krešovanej úprave, takže sa nevesta nemusí báť, že by po ceste autom, alebo sedení bolo na šatách viditeľné dokrčenie," hovorí Josef Klír.

 

2_blog_klir_14

 

A akej žene podľa samotného návrhára šaty sadnú?
"Mala by to byť žena, ktorá vie, do akého života vstupuje. Svadobný deň pre ňu nie je ničím zlomový, ale chce si ho naplno užiť."

Ste taká?

 

Ešte ste sa nezapojili do súťaže? Spravte tak teraz a tu.

 

03_2012_klir_sutaz1

 

 

Foto: Chriss by nevesta.sk

Svadobné šaty: Josef Klír

Modelka: Katka K.

Model: Ján Koleník

Vizáž a vlasy: Boris Bordács 

Priestory: Kempinski Hotel River Park Bratislava

 

Chriss | 7.11.2012, 15:30