Odette Kmeť Fedorová by nevesta.sk: Skice a náčrty

Najlepšími kamarátmi módneho návrhára sú fantázia, ceruzka a papier. Táto "svätá trojica" osvecuje jeho myseľ a nabáda k činom zväčša večer. Keď denné svetlo ustupuje noci, na nebi sa zažínajú hviezdy a nočná lampa je prvým svedkom toho čarovného okamihu, keď sa na papieri začne črtať skica, prvý náčrt nového modelu. Inak to nie je ani u módnej návrhárky Odette Kmeť Fedorovej, ktorá pre nás - teda pre jednu z VÁS - z čitateliek nevesta.sk, vytvorila nádherné svadobné šaty! Čítajte, ako sa zrodili vaše/naše súťažné šaty.
dielna_fedorova_skice_titulka

Tento rok je pre Odette výnimočný. Muž, ktorý spĺňa všetky kritéria pána Dokonalého, ju totiž požiadal o ruku! a bola svadba :) Na svadobných prípravách si Odette dala záležať do posledného detailu. V jej prípade nešlo o žiadne lavírovanie. Odette presne vedela, čo chce. Stačilo preniesť predstavy do reality, ktorá nakoniec vyznela ako dokonalá svadobná rozprávka. Najviac pozornosti venovala výberu a šitiu svadobných šiat. Čo je vzhľadom na jej povolanie módnej návrhárky celkom prirodzené. Rovnaký dôraz kládla na doplnky - napríklad na mieru ručne šité svadobné čižmičky.

  Vlastná svadba sa tak pre módnu návrhárku stala tou najlepšou inšpiráciou pri tvorbe svadobných šiat do našej súťaže Odette Kmeť Fedorová by nevesta.sk !

 

dielna_fedorova_skice_1_web

 

Odette bola iná nevesta. U nej nehrozí žiadna klasika. Inklinuje k móde 50. rokov minulého storočia, preto si navrhla šaty so zapínaním ku krku a dĺžkou do pol lýtok, aby vynikli roztomilé čižmičky.  

 

odette_kolaz_svadba

 

Výnimočný je aj náš svadobný model z jej dielne. Nôžky sa rozhodla odhaliť ešte viac. Puffová suknička dodáva extravagantnému modelu romantický nádych, ktorý podčiarkujú kvietkové aplikácie na vrchnom dieli.

 

dielna_fedorova_skice_3_web

 

Voľbu toho najkvalitnejšieho materiálu - prírodného hodvábu si majiteľka šiat nebude vedieť vynachváliť. Okrem toho, že materiál vytvára krásne nadýchaný dojem, jemnučký dezén látky ju bude nežne pohládzať.  

 

dielna_fedorova_skice_4_web

 

V tejto krajčírskej dielni si Odette vybrala stužky, gombíčky, podšívku a presne tu sa látka na svadobné šaty strihala a šila. Ale o tom nabudúce :)

 

dielna_fedorova_kolaz_web

 

Autorská pečať Odette Kmeť Fedorovej na svadobných šatách je jasná na prvý pohľad! Zahĺbili ste sa do fotoeditoriálu, kde si môžete šaty prezrieť do najmenšieho detailu?

Spravte tak teraz a tu!

 

dielna_fedorova_skice_2_web

 

Foto: nevesta.sk , svadobné foto: Peter Uhrín

 


 

 

miniSÚŤAŽ o lesk na pery Mary Kay

 

m_k_lesk

 

Kto chce mať pery ako maliny??? Nech nám napíše, aký má názor na krátke svadobné alebo plesové šaty.

 

Svoje odpovede píšte do diskusie k blogu! A nazabudnite sa podpísať :)

24. novembra vyhlásime víťazku šťavnatého lesku od Mary Kay :)


 

Víťazkou sa stáva Lenka Rusnáková, ktorá svoju odpoveď zveršovala do milej básničky :)

Vo svadobný deň chceme všetky princeznou byť,
svojho princa mať a šťastne spolu s ním žiť.
Šaty krátke a či dlhé si dať ?
Dôležité je v srdiečku lásku mať.
... aaa jedny aj druhé aj tak manželík bude musieť sňať, chichi 

 

 

Chriss | 17.11.2011, 10:00