Svadobné šaty Monique Lhuillier: Kvetov nie je nikdy dosť!

Predstavte si nevestu, ktorá prechádza záhradou veľkej talianskej vily, vlečka jej šiat jemne brázdi čerstvo pokosený trávnik a od čarovnej chvíle, keď povie svoje ÁNO, ju delí iba niekoľko krôčikov... Tento pocit chcela vystihnúť vo svojej kolekcii svadobných šiat Monique Lhuillier: „Je to o radosti a romantike, ktoré poznáme z rozprávok,“ povedala. Každý zo 17 modelov predstavuje individuálny štýl nevesty, ktorý však zjednocujú detaily, ako sú dlhočizné vlečky a luxusné textúry. A záááplava kvetov.
titulka

Monique sa zrejme zamilovala do temperamentného a romantického Talianska, keďže sa ním inšpirovala nielen v zimnej, ale aj v jarnej kolekcii na rok 2020. Tá je inšpirovaná bujnými talianskymi záhradami, no a v tých nemôžu chýbať veľkolepé kvety, ktoré boli na svadobných šatách v elegantnej súhre s krásnymi strihmi a kvalitnými materiálmi. Jednoducho pastva pre oči.Monique Lhuillier: Zimná kolekcia na rok 2020

Návrhárkina láska ku kvetinám je nekonečná. Modely svadobných šiat sa pod jej rukami menia na farebnú botanickú záhradu, ba dokonca niekedy nechýbajú ani pestré motýle. Kvety sú na výšivkách, potlačiach, čipke a nechýbajú ani obrovské 3D kvetiny. Kolekcia preto srší bujarými farbami. Siluety sú poeticky majestátne s vejúcimi rukávmi a prehnane nadrozmerné vlečky dodávajú tradičným prvkom moderný vzhľad. Nechýbajú ani nádherné závoje. V zimnej kolekcii na rok 2020 sa nájde niečo pre každého. Či už ste klasická žena, ktorá hodiny hľadá šaty, v ktorých sa bude cítiť ako nevesta, alebo ste moderná dáma, túžiaca po dizajnovom kúsku, ktorý prelomí svadobné konvencie. 

Nechajte sa spolu s nami očariť romantickou atmosférou svadobných šiat... Už pri prvom pohľade vás určite roztúžia!


13

1

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Návrhárka Danielle Frankelová predstavuje nevestu s chlapčenskou dušou
Phuong My 2020: Krása vietnamskej nevesty
Svadobné šaty Lela Rose 2020 v duchu minimalistickej a čistej estetiky
Manu Garcia 2020: Svadobné šaty ušité z lásky


10

11

12

14

15

16

2

3

4

6

7

8

9

Foto:
Monique Lhuillier
Katarína Mikulcová | 4.11.2019, 09:00