Svadobné šaty Victoria KyriaKides 2020: Tylová nádhera

Zase raz sme náhodou natrafili na kolekciu svadobných šiat, ktorá nás ohromila. Jeden by si myslel, že svadobná móda už nemôže priniesť nič nové, no my sa dokážeme zas a znova prekvapiť a nadchnúť. Návrhárka Victoria, ktorá pôsobí v Aténach a zároveň v New Yorku, sa venuje svadobnej móde od roku 2000 a jej osobitosťou je indviduálna „sur mesure“ francúzsky spôsob šitia. Inšpirovaná hollywoodskym glamourom so štipkou bezprostrednej hravosti a najrôznejšími detailmi. Jej tvorba naozaj lahodí očiam!

titulka

Victoria KyriaKides – základom je šitie na mieru

Victoria je schopná odhaliť krásu ženského tela prostredníctvom výrazných a ženských strihov v duchu minimalizmu, s dôrazom na krivky, s použitím najkvalitnejších dostupných materiálov a nadčasových nápadov. Francúzska technika „sur mesure“, čiže na mieru, tvorí podstatu jej značky, pretože individuálna pozornosť smerom k zákazníkovi má pre ňu mimoriadny význam.


1

Victoria KyriaKides: Kolekcia na rok 2020

Každý model svadobných šiat odzrkadľuje luxus, pôvab a čaro budúcej nositeľky. Victoria sa v každej sezóne snaží prekvapiť budúce nevesty a vzbudiť v nich nádej, že sa na jeden deň môžu stať skutočnými princeznami práve v jej šatách. Tentokrát sa inšpirovala pôvabom Hollywoodu a róbami z červeného koberca. Farebná škála sa pohybuje od klasickej bielej až po ružovú, ale návrhárka kladie osobitný dôraz na aplikácie kamienkov, jasu a žiarivých akcentov. Dôraz kladie na ramená, na ktoré aplikuje všetky kľúčové prvky a detaily svadobných šiat. Nechýba perie, výšivky, objemné sukne, zvlnené detaily, stovky metrov tylu a kde-tu XXXL detail, ako napríklad mašľa, nariasený rukáv či plášť. 

Kľúčové detaily svadobných šiat:

  • žiarivé a luxusné tkaniny
  • oddeliteľné dlhé zvonové rukávy
  • strieborné retiazky a geometrické kovové detaily
  • umelecké zdobenie ramien
  • objem
  • origami ručne skladaná výšivka
  • detaily kvetov
  • flitre potiahnuté tkaninou


10

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Časopis Elle o značke Alessandra Rinaudo: Toto sú najkrajšie svadobné šaty na svete!
Svadobné šaty Solo Merav: Inšpirované štýlom art déco
Svadobné šaty Lillian West: Sen bohémskej nevesty
Sophie et Voilá 2019: Krása španielskej svadobnej módy
Svadobné šaty La Petra: Inšpirované rozprávkovým pobrežím Amalfi


11

12

13

14

15

16

17

18

19

2

20

21

3

4

5

6

7

8

9

Foto:
brides.com
Katarína Mikulcová  | 30.5.2019, 15:00