Wedding story: Zo zákulisia fotenia v Chateau Herálec

Nosnou témou jesenného čísla on-line časopisu NEVESTA bola wedding story zo Chateau Herálec. Venovali sme jej viac ako 60 strán, ale tých krásnych foto bolo oveľa viac... Nahliadnite s nami teda do zákulisia priebehu celého fotodňa. Začínali sme vo vani a končili v posteli...
heralec_zakulisie_titulka
Občas sa to stane, keď všetko so všetkým zapasuje. Krásna modelka a sympatický model, ktorí spolu dokonale ladia a už pri prvom pohľade je jasné, že im to bude spolu fungovať. Svadobné šaty a svadobné obleky, ktoré majú ďaleko od klasiky, ale o to sú zaujímavejšie a farebne hrajú s nádhernými dizajnovými priestormi. Vizážistka, ktorá vidí, čo jej a jemu najviac sedí. 
V Chateau Herálec sa to všetko takto krásne stretlo a zapadlo do seba ako puzzle. O celkovej atmosfére ste si mohli prečítať v reportáži Mozaika splnených snov
a, samozrejme, že sa aj v tomto prípade s vami podelíme o pár backstage záberov. 
 
heralec_zakulisie_1

heralec_zakulisie_25

Modelku Denisku K./Exit models sme naozaj rozmaznávali :) 

hubert_vana_10_upr

heralec_zakulisie_2

Vizážistka Lucia Freundová jej počas dňa zmenila účes a vizáž neuveriteľných 7-krát! Jej ruky proste dokážu divy a to sa vôbec nenáhlila, ale dala si záležať na každom vlásku. Lucka je perfekcionistka a vie sa nadchnúť pre každý nový nápad.  

"Chateau Herálec má nádherné svetlé priestory plné denného svetla, preto sa mi česalo a líčilo veľmi dobre. Modelka nemala obavy z experimentov a vložila sa mi odovzdane do rúk. Krásne šaty od Jarky Wurll Kocanovej a ozdôbky od Vlasty Collu ma doslova nadchli svojou nápaditosťou. Skvelá fotografka Chriss... Čo dodať, radosť pracovať a vymýšľať v takomto kolektíve a úžasnom prostredí. Dokonalý výsledok moje pocity len potvrdzuje," napísala nám Lucka.

heralec_zakulisie_31

heralec_zakulisie_29

Modela Michala D. už z časopisu dobre poznáte. Obleky Marco Mirelli na ňom skvele ukážu, ale tentoraz sa nám ho podarilo aj vyzliecť... :) V deň fotenia oslavoval narodeniny a naozaj si pochvaľoval. Čo viac si priať ako milú a usmievavú modelku...

heralec_zakulisie_4

heralec_zakulisie_5

heralec_zakulisie_6

Rozprávkové svadobné šaty s vyšívanými vestičkami a opaskami od módnej návrhárky Jaroslavy Wurll Kocanovej. 

heralec_zakulisie_13

Voňavé kvietky zo zámockej záhrady, z ktorých uviazali svadobnú kytičku.

heralec_zakulisie_24

heralec_zakulisie_7

"Tie fotografie mi pripadajú, ako by to bolo reálne. Takých akoby spontánnych je tam veľa. Naozaj krásna skúsenosť, myslím, že ani moje reálne svadobné fotky, ak niekedy budem mať svadbu, nebudú také krásne. Všetko bolo úplne tip-top, nádherné!!!! Úplne som očarená, veľmi sa teším!"  Napísala nám Deniska po publikovaní časopisu :) 

heralec_zakulisie_32

Ona: Denisa Krajčovičová (26 rokov). Pochádza z Bratislavy a modelingu sa venuje len okrajovo. Pred dvoma rokmi sa zúčastnila súťaže Miss Slovensko, kde sa umiestnila na 2. mieste, teda ako 1. Vicemiss. "Bola to krásna skúsenosť. Následne som sa zúčastnila na medzinárodnej súťaži Miss International v Japonsku, ktorá je považovaná za tretiu najprestížnejšiu súťaž po Miss World a Miss Universe. Po návrate som sa začala príležitostne venovať modelingu, no popri práci ma zamestnáva najmä tanec, ktorému sa venujem už 13 rokov a zopár rokov by som to ešte chcela potiahnuť. Tancujem v tanečnej skupine La Portella, ktorá sa zameriava predovšetkým na tradičné tance z oblasti Latinskej Ameriky."
On: Michal Dubovec (32 rokov). Pochádza z Ružomberku, ale ostatných 13 rokov žije v hlavnom meste. K modelingu sa dostal úplnou náhodou ako športovec, ktorého lákala možnosť cestovania a privyrobenia si popri štúdiu na FTVŠ-UK. "Keďže vo fotení som nikdy nevidel svoju budúcnosť, ostal som a ostávam pracovať ako tréner. Šport je mojou veľkou vášňou. Modelingu sa posledné roky venujem iba okrajovo, ale vždy ma poteší práca v zaujiímavých destináciách, na ktoré som mal v minulosti šťastie. Dúfam, že ma neopustí ani v budúcnosti..."

heralec_zakulisie_3

 Obleky Marco Mirelli z tých najkvalitnejších materiálov a nápadité farebné doplnky, ktoré im dodali sviežosť a nenútenosť.

heralec_zakulisie_20

Impozantný bielo-červený romantický zámok. Úchvatné priečelie s predsadeným trojloďovým pseudogotickým podlubím s balkónom. Dve kamenné vežičky. Fontánka s kvetovými záhonmi a starostlivo pokosené trávniky... V Chateau Herálec sme sa cítili ako v raji...

heralec_zakulisie_27

heralec_zakulisie_8

heralec_zakulisie_9

heralec_zakulisie_10

Vlasové ozdoby k nám prišli až z Londýna od módnej návrhárky Vlasty Collu.

heralec_zakulisie_11

heralec_zakulisie_18

Nevesta povedala áno na každý nápad a ženích bol trpezlivý a ochotný tancovať aj bez hudby :) 

heralec_zakulisie_19

heralec_zakulisie_22

heralec_zakulisie_12

heralec_zakulisie_23

A na záver sme si neodpustili aj niečo extravagantné. Inšpirovala nás k tomu krásna čierna ozdoba do vlasov...

heralec_zakulisie_14

heralec_zakulisie_15

heralec_zakulisie_16

heralec_zakulisie_17

heralec_zakulisie_21

Foto: Chriss by nevesta.sk
Models: Denisa K./Exit models a Michal D.
Svadobné šaty: Jaroslava Wurll Kocanová
Svadobné obleky a doplnky: IHFM Marco Mirelli 
Vizáž a vlasy: Lucia Freundová
Spodná bielizeň: Intimate Stories
Priestory: Chateau Herálec
Chriss | 25.11.2014, 15:00