Nevestino ráno: Kráľovský kúpeľ v Chateau Herálec

Začať svadobný deň v napenenej vani s pohárom ružového sektu v ruke... To vôbec nie je zlý nápad, čo poviete?! Vôňa levandule, čerstvých croisantov a jahôd a vy, sama so sebou, aby ste si mohli utriediť myšlienky a pripraviť sa na jeden z najkrajších dní vo vašom živote.
titulka_hubert
Príležitosť zrealizovať túto krásnu tému sa nám naskytla vo vysnívanej českej svadobnej destinácii Chateau Herálec. Obrovská solitérna vaňa v prezidentskom apartmáne je ako stvorená na večerný romantický kúpeľ pre dvoch, ale my sme zostali len pri neveste a jej svadobnom ráne :)

pripravy

Ak ste si doteraz mysleli, že do vane len nenalíčená, tak omyl - kvôli dobrej fotke sa treba aj do vane nalíčiť :) Samozrejme, len jemne a tušene. Vlásky stačí natočiť na papiloty a už si len na recepcii objednať kráľovské raňajky so sektom a napenenú vaňu. V päťhviezdičkovom hoteli si ju predsa nebudete napúšťať sama!

hubert_vana_2

Všetko je pripravené, tak ako ste si predstavovali, už len nechať skĺznuť župan z vašich ramien a šup do vane. 

hubert_vana_14

Ak plánujete svadbu v romantickom hoteli či kaštieli, rezervujte si apartmán už deň pred svadbou. Zabudnite na to, že ešte večer pred vaším veľkým dňom budete dokončovať menovky alebo aranžmány na svadobný stôl. To prenechajte na profesionálov a radšej sa poriadne vyspite. Žiadna nevesta predsa nechce mať kruhy pod očami a unavený úsmev. Na všetky starosti zabudnete v náručí svojho nastávajúceho manžela v apartmáne vašej vysnívanej svadobnej destinácie. A ten ranný kúpeľ, tak to bude ideálny wellness zážitok a zároveň terapia, aby ste celý deň vyzerali skvele a sviežo.   

kolaz_2_u

A teraz dostáva hlavné slovo osviežujúci ružový sekt Hubert L'Original Rosé brut. Modelka Deniska si ho zvlášť vychutnala z pohára z ručne fúkaného skla od umeleckého sklára Antona Štrbáňa.   

hubert_vana_7

hubert_vana_10_upr

Nikdy nepodceňujte správnu dávku oddychu a relaxu. Byť sama so sebou a načúvať svojmu vnútornému hlasu je veľký krok k nájdeniu šťastia a uvedomeniu si podstaty života. 

hubert_vana_15

hubert_vana_13

hubert_vana_12

kolaz_1

Dokonalý začiatok svadobného dňa, ktorý predznamenáva, že na váš veľký deň nikdy nezabudnete a budete spomínať len v dobrom. Pretože správne naladená a oddýchnutá budete všetko vnímať inak... krajšie a povznesene.

hubert_vana_11

Foto: Chriss by nevesta.sk
Model: Denisa K./Exit models 
Vizáž a vlasy: Lucia Freundová
Partner fotenia: Hubert J. E.
Priestory: Chateau Herálec


Prečítajte si pokračovanie Kráľovského kúpeľa v aktuálnom čísle Časopisu NEVESTA:


Chriss | 19.9.2014, 15:00