Zo zákulisia fotenia titulky s Tvárou nevesta.sk s Mary Kay: Martinou Babjakovou

Sen ocitnúť sa na titulke on-line časopisu NEVESTA sa nám v minuloročnej súťaži podarilo splniť Martinke Babjakovej. Ak váhate, či sa zapojiť do druhého ročníka tejto exkluzívnej súťaže, pozrite si, aký úžasný deň a fotografie si Martinka so sebou odniesla! A okrem toho, samozrejme, plnú tašku kozmetiky Mary Kay!
martinka_tvar_titulka

Martinka sa o súťaži dozvedela od maminy a tety. Povedala si staré známe „prečo nie“ a poslala nám zopár fotografií. "Priznám sa, že medzičasom som na súťaž aj pozabudla, keďže trvala celý mesiac, no o to väčšia bola moja radosť z výhry."

 

S Martinkou sme sa telefonicky spojili, dohodli si termín fotenia, absolvovali skúšku svadobných šiat a keď prišla "na plac", čakal na ňu celý tím ľudí :)

 

A takto to celé prebiehalo:

 

Martinka vchádza do päťhviezdičkového Hotela Tulip v Bratislave. Náročný fotodeň je ešte len pred nami :)

 

martinka_tvar_2

 

Ako prvá si výherkyňu vzala do parády nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay - Marika Kadučáková. Zvolila nežné svadobné líčenie, ktoré však vynikne na fotografiách. Martinky sme sa spýtali, aké má skúsenosti s touto značkou? 

"S kozmetikou Mary Kay som mala dosiaľ len minimálnu skúsenosť, ale bola som veľmi spokojná. Momentálne si ulietavam na výrazných rúžoch na pery. Mary Kay mi venoval rúž krásnej staroružovej farby, ktorý je skvelou bodkou za mojím každodenným make-upom."

 

martinka_tvar_11

 

Ako prvé sme na fotenie zvolili úzke čipkované svadobné šaty zo Salónu Diva, preto sa vlasový stylista Boris Bordács rozhodol pre vypnutý elegantný drdol.

 

martinka_tvar_6

 

V priestrannom apartmáne hotela Tulip sa nám výborne pracovalo. Zábradlie nám poslúžilo ako vešiak na svadobné šaty a všetky stolíky boli zapratané kozmetikou a doplnkami :)

 

martinka_tvar_9

 

Dáša a Ľudka zo Salónu Diva Martinku nastylovali a Marika už len "doťukla" make-up po nastavení svetelnej atmosféry.

 

martinka_tvar_10

 

Moment sústredenia a ide sa na to :)

 

martinka_tvar_5

 

Martinku sme usadili do kresla a vznikla titulka :) Až také jednoduché to nebolo, ale nechceme vás strašiť podrobnosťami typu: Hlavu viac doprava, milimeter doľava, bradu horevyššie... atď.

 

martinka_tvar_3

 

A ako vnímala fotenie?

"Pri spomienke na fotodeň mám na tvári veľký úsmev. Mala som pocit ako skutočná nevesta v deň D. Odvoz luxusným autom, skúška svadobných šiat (vďaka Ľudka a Dáška), výnimočná vizáž a vlasy (vďaka Marika a Boris) a samotné fotenie (vďaka Kristínka a Egon). Myslím, že som pochopila, ako sa cítila Popoluška."

 

kolaz_tvar_2

 

V časopise si môžete prečítať aj celý rozhovor s Martinkou - tu.

 

martinka_tvar_4

 

Keď sme fotili Martinku na balkóne, neodpustili sme si prebehnúť cez cestu a zachytiť atmosféru rušného bratislavského popoludnia :)

 

kolaz_tvar_1

 

Nakoniec sme Martinku nafotili v štyroch svadobných šatách zo Salónu Diva a ku každým upravili líčenie a účes. V ktorým sa cítila NAJ?

"Svadobné sú svadobné. Na každom modeli bolo niečo, čo mi imponovalo, kvôli čomu boli šaty jedinečné. Ktoré sa mi ale najviac pozdávali, si nechám pre seba. V deň D predsa musí byť „prekvapko“ :)"

 

martinka_tvar_1

 

A tu už je z Martinky opäť mladá, krásna študentka, s dlhými vlasmi a ešte dlhšími nohami, bezchybnou pleťou a žiarivým úsmevom :)

Fotiť ju v svadobných šatách, ktoré na nej ukázali tak noblesne a veľkolepo, bolo oslavou.

 

Foto: Chriss by nevesta.sk

Modelka: Martina B. - Tvár nevesta.sk s Mary Kay

Líčenie: Marika Kadučáková - Mary Kay

Vlasy: Boris Bordács

Šaty: Salón Diva

Priestory: Tulip House Boutique Hotel 

Chriss | 1.10.2012, 10:00